Ideálne sťahovanie? Rýchle a bez stresu

Pojíma vás hrôza pri myšlienke na sťahovanie? Všetko to balenie, skladanie, prevážanie a vynášanie, ktoré prehltne časť vašej dovolenky? S profesionálnou sťahovacou firmou môže byť tento životný míľnik rýchly a bezbolestný. Pozrime sa na to, ako môže vyzerať ideálne a rýchle sťahovanie.

Môžete sa ocitnúť v situácii, keď potrebujete bleskové sťahovanie vášho bytu alebo domu a vaše sily na to nestačia. Alebo sťahovanie plánujete dlhšiu dobu a hľadáte pomocníkov, ktorí vám pomôžu. Tak či onak, na sťahovanie v Brne sa vám budú hodiť služby solídnej sťahovacej firmy. Pokiaľ si pre sťahovanie vyberiete firmu Martina Skoupého SŤAHOVACIE SLUŽBY BRNO s.r.o. môžete si byť istí, že všetko bude mať poriadok, bude platiť dohodnutá cena a vaše veci budú v bezpečí.

 1. Obhliadnutie terénu a stanovenie ceny sťahovania
  Prvý krok na stanovenie ceny je vaša predstava o tom, čo všetko po sťahovacej firme chcete. Ideálne sťahovanie bez stresu znamená, že všetko prenecháte na ne. Pokiaľ ide napr. o sťahovaní v Brne, pracovník firmy sa najskôr zastaví a obzrie byt, aby videl, čo všetko je potrebné odsťahovať. Sťahovanie totiž nie je len o nosení vecí. Je potrebné všetko najprv demontovať, vypratať a bezpečne zabaliť na prevoz. Povestné banánové krabice nie sú samospásne. A kto z nás ich má toľko po ruke. Keď pracovník prejde domácnosť, stanoví poradie prác a vytvorí plán.
 2. Rozdelenie úloh alebo prenechanie práce na sťahovacej firme
  Záleží na vašej náture, či sa do balenia chcete zapojiť, alebo nechať všetko na profesionáloch. Sťahovacie služby Brno vám vedia zaistiť dodanie krabíc i šatníkových boxov, do ktorých si svoje veci môžete pripraviť sami. Alebo to všetko necháte na nich. Keď si predstavíte, že vás čaká demontáž nábytku, balenie kuchynského riadu, ktoré je každé inak veľké a niektoré tiež veľmi krehké, ako je sklo a porcelán, človeku sa do toho prestáva chcieť. Profesionáli, pre ktorých je táto činnosť denný chlieb, dobre vie, ako na to. A nebude im to trvať tak dlho ako vám. Navyše si môžete vybrať stupeň ochrany zabalenia a samozrejmosťou je aj poistenie. Keby náhodou niečo. Pripravený byt na sťahovanie v Brne vyzerá tak, že je naozaj všetko zabalené a pripravené na vynášanie. Všetko sa dá vziať a odniesť. Na stenách nie sú žiadne obrazy, ani police – iba tie, ktoré tam majú zostať.
 3. Rady na nezaplatenie
  Ten, kto sa nesťahuje každý deň, možno ani nevie, že pre hladký priebeh sťahovania treba myslieť aj na množstvo ďalších vecí, ktoré s tým súvisia. V prípade sťahovania firmy sú tieto kroky samozrejme, ale pri domácnostiach toľko nie. Pri sťahovaní bytu sa jedná napríklad o ukončenie zmlúv s poskytovateľmi energií, odhlásenie zvozu odpadov a napríklad aj ohlásenie zmeny bydliska pre najrôznejšie inštitúcie. Tieto zlaté rady vám v Brne poskytnú len skutoční profíci. A prispejú tak k skutočne ideálnemu sťahovaniu bez stresu.
 4. Deň D – samotné sťahovanie
  Platí, že v deň sťahovania musí byť všetko pripravené na vynosenie. Jedine tak je možné dodržať dohodnutý čas a hlavne cenu sťahovania. Pokiaľ však namiesto samotného sťahovania vecí budú musieť sťahováci ešte baliť a demontovať nábytok, nie je možné všetko stihnúť. Všetky spotrebiče musia byť odpojené a pripravené na transport. Škatule sú popísané a označené, na sťahovanie oblečenia privezie firma šatníkový box. ako s nimi zaobchádzať. Zásuvky stolov sú zamknuté alebo zabezpečené proti otvoreniu. To všetko sú zdanlivé detaily, ktoré prispievajú k hladkému priebehu sťahovania. Ak si vyberte spoľahlivú sťahovaciu firmu, môžete všetky tieto starosti prenechať im. Pred odchodom z bytu je nutné skontrolovať zastavenie prívodu vody, zhasnutie svetiel, vypnutie klimatizácie, zatvorenie okien. Aj na to vás profesionáli zo Sťahovacích služieb Brno upozornia.
 5. Férové ​​a slušné správanie. Aj k veciam
  Brnenská partia sťahovákov vychovaná Martinom Skoupým pristupuje k svojej práci inak ako ostatní. Záleží im na tom, ako sú ich klienti spokojní a robia všetko preto, aby ste ich v Brne ďalej odporučili. Slušné a poctivé správanie je samozrejmosťou, rovnako ako dodržiavanie dohodnutých cenníkov sťahovania nielen v Brne. Rovnako sa chovajú aj k veciam a nábytku, ktorý sťahujú. Používajú obalový materiál a rôzne stupne ochrany. A po jeho použití ho sami odvezú, nenechajú vás s ním v novom byte.

Ak sa chcete presťahovať v pokoji a bez starostí o svoj nábytok a veci, vydajte sa na túto cesta s profesionálnou sťahovacou firmou z Brna. Ich dispečerka s vami prejde detailmi sťahovania aj základnou kalkuláciou pre lepšiu predstavu o cene.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram